Веселі баранці

Веселі баранці

Попкорн – класичні американські ласощі, які стали звичними кожному з нас. Для виготовлення нашого попкорну ми обрали найкращі сорти кукурудзи, а також натуральні складники для виготовлення карамельного та солоного видів. Спробуйте – і Ви будете приємно вражені тим, що відкрили для себе нові відтінки смаку такого, здавалося б, добре відомого попкорну.

Ми гарантуємо високу якість продукту, адже всі складники та виробниче обладнання постачаємо із США, повністю дотримуємося оригінальної технології та рецептури.

Магніт, який ми даруємо вам у кожній упаковці є продуктом вітчизняного виробництва та відповідає необхідним санітарно-гігієнічним вимогам. Не рекомендовано для використання дітями до трьох років.

Попкорн у карамелі

Попкорн у карамелі це повітряна кукурудза, покрита оболонкою з натурально звареної карамелі, яка готується у спеціальному обладнанні при високій температурі. Рецептів карамелі розроблено багато, однак для найкращого поєднання зі смаком попкорну, ми використали оригінальний американський рецепт. До нової колекції також увійшли чудові поєднання класичного смаку карамелі з арахісом і арахісовим маслом, а також з корицею. Безперечно, попкорн у карамелі абсолютно відрізняється від звичайного попкорну з ароматом карамелі, оскільки він покритий натурально звареною карамеллю. Це помітно навіть з огляду на об’єм упакування, адже у 100 г нашого готового продукту вага попкорну (кукурудзи) складає лише 25%, а карамелі та її складників – 75%. У звичайних видах попкорну вага кукурудзи складає 90-95%.

Солоний попкорн

Смачний попкорн для тебе, твоєї сім'ї та веселої компанії. Ми обрали найпопулярніші смаки: попкорн солоний, попкорн з вершковим маслом та попкорн з сиром. Готовий до споживання продукт, виготовлений за допомогою сучасного обладнання, на основі натуральних інгредієнтів, які імпортуються з США. Головною відмінністю є висока якість у всьому - від упакування до кожного інгредієнта у готовому продукті. Спробуйте!

Попкорн для мікрохвильової печі

Для того, аби поласувати попкорном, зовсім не обов'язково виходити з дому! Достатньо запастися ним у найближчому магазині чи супермаркеті, і однаково добре провести час за переглядом улюбленого фільму чи серіалу, або й просто у приємній компанії рідних та друзів. З приємністю пропонуємо нову колекцію попкорну "Веселі Баранці" для мікрохвильової печі з трьома класичними смаками: Сир, Масло, Сіль. Для повної готовності до споживання потрібно лише кілька хвилин у мікрохвильовій печі. Швидко! Просто! Смачно! Виготовлено на найкращому заводі в Європі із натуральних складників найвищої якості. Ми зробили це для повної насолоди смаком свіжого теплого попкорну.

Кукурудзяні палички

Кукурудзяні палички - корисні ласощі родом із дитинства. Щоразу, коли ми їх куштуємо, відчуття солодкого хрусту повертає нас у дитинство. Цей смачний і популярний снековий продукт ідеально підходить для швидкого поповнення енергії. Кукурудзяні палички мають високу харчову і біологічну цінність, і майже повністю засвоюються організмом людини. Завдяки регулярному споживанню кукурудзи активізуються обмінні процеси в організмі, підвищується життєвий тонус. Вся представлена продукція виготовлена нами з високоякісної сировини без додавання барвників, синтетичних підсолоджувачів та консервантів, чим якісно відрізняється від аналогічних товарів представлених на вітчизняному ринку.